Hinnad

Kõik kes on plaaninud hooldada katust on kindlasti mõelnud palju hooldus või näiteks lumetõkke paigaldus maksab. Hinnad lehelt leidub katusehoolduskalkulaator mille kasutamine peaks olema vägagi lihtne. Kalkulaator arvutab teile meie põhiliste teenuste hinnad sekundiga. Allapool lehte leiate meie teenuste tükihinnad ja ka tunnitööde hinnad.

Katusehooldusteenuste kalkulaator

{{ roofArea }}m2
{{ calculateSum() }}€

Kalkulaatorist esile tulevad hinnad on keskmised hinnad millega oleme töid teostanud.

Katused on teatavasti alati erineva raskusastme ja suurusega ehk pakkumise hinnad võivad natuke erineda kalkulaatori hindadest. Laugete ja suurte katuste hooldustööde hinnad on odavamad ning järskude ja väikeste katuste hinnad taas kallimad.

Huopakaton sammalestoaine
Katuse puhastus ja samblamürgi käsitlus 3-5€/m2

Katuse puhastus harjaga ja/või lehepuhuriga ning samblamürgiga katuse käsitlus.

Tiilikaton puhdistus, Helsinki
Katuse pesu 3-5€/m2

Katuse pesu survepesuriga sobivat survet ja veemäärä kasutades. Kivikatusel pesu jälgne samblamürgi käsitlus kuulub alati hinda!

Tiilikaton maalaus
Katuse värvimine 7-19€/m2

Katuse värvimine professionaalsete ja katusele sobivate värvidega. Kivikatused 7-12€m2. Plekk-katused 12-19€/m2. Hinnale lisandub katuse pesu.

Katon suoja-ainekäsittely
Katuse või muude poorsete pindade impregneerimine 3-5€/m2

Kaitseaine ehk impregneeriga kauakestev ja vett ning mustust hülgav kaitse kivikatusele või näiteks krohvitud fassaadile. Hinnale lisandub katuse või muu pinna pesu.

Sadevesijärjestelmät peltikatolle
Katuseturva ja vihmavee äravool 40-100€/m

Kvaliteetsed Ruukki lumetõkked, katusesillad, redelid, vihmaveerennid ja torud. Täpne hind selgub koguste, toote paigaldus asukoha ja valitava toote järgi.

Katon kuntoanalyysi
Katuse inspektsioon 1-2€/m2

Katuse, katuse konstruktsiooni, läbiviikude, korstende, plekituste, turvatoodete ja vihmaveesüsteemi põhjalik kontroll ning eluea hindamine. Soovitused, lahendused ja hinnapakkumine eelmainitud osade eluea pikendamiseks. Kirjalik piltidega raport!

Vesikaton vuosihuolto
Katuse hooldusleping 240€

Eramaja sügis- või kevadhooldus. Katuse ja vihmaveesüsteemi puhastus ning kontroll. Kivikatusel katkiste kivide vahetus. Korteriühistutele, ärihoonetele ning muudele suurtele katusele hind personaalne.

Tiilikatonvuosihuollot
Katuse hooldus ja remont 48€/t

Väiksemad parandused, hooldused, paigaldused. Miinimum arveldus 2t/ töömees + hooldusauto maks 48€ sisaldab 50km objektiga seonduvaid sõite, alates 51km 0,48€/km + materjalid/jäätmemaksud + vajadusel korvtõstuk. Lumetõrje katustelt 36€/t. Lekkeparandus 24h 96€/t.

RoofEst

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Tükitööde hinnad on näidishinnad. Hinnad kas odavnevad või kallinevad vastavalt objekti asukohale, suurusele ja raskusastmele.

Tunnitööd tehes töötundide hulka loeme ka matkatunnid ehk töömaale sõidud ja ehituspoodides käigud. Materjalid ja jäätmemaksud arveldatakse vastavalt ehituspoe letihinnale või jäätmejaama hinnale. Vajadusel lisame hinnale korvtõstuki, et töö saaks tehtud turvaliselt. Meie oma Leguan 190 tõstukit kasutades hind päevale on 120€. Rendist võetud või tellitud suuremad tõstukid arveldatakse rendihinna järgi.

Küsi pakkumist katusehooldusele

    Katusetüüp

    Olen huvitatud

    Lisa pilt või fail