Katuseturva ja vihmavesi

Katuseturvatooted ja vihmaveesüsteemid

Paigaldame, hooldame ja parandame katuseturvatooteid ja vihmaveesüsteeme. Hoolitseme selle eest, et katusele ja katusel liikumine oleks turvaline ning seadustega kooskõlas. Leiame parima lahenduse vihmavee õigesse kohta juhtimisel.

Lumetõkket, katusesillad ja redelid

Katuseturvatoodete abiga on katusel liikumine ja töötamine turvaline ning raske lumi ja jää püsib katusel. Turvaline katusel liikumine ja lume ning jää katusel hoidmine nii, et see kellegile pähe ei vajuks pole ainult määrätud seaduses vaid ka iga ehitist omava kodaniku või ühistu kohus.

Redelite ja katusesiladega luuakse kindel ja turvaline tee katusele ja katusel. Eelmainitud turvatoodete külge saab ka end kinnitada ning vajalikud hooldus- ja puhastustöid teostada turvaliselt ilma katuselt alla kukkumata.

Lumetõkked taas hoiavad katusel lume ja jää mis alatihti tahavad katuselt hooga alla libiseda.

Katuseturvatoodete valik on lai. Leidub õigeid tooteid kõikki tüüpi ja erineva kattematerjaliga katustele. Samuti leiame kindlasti sobivat värvi tooted igale katusele.

Katuseturvatooted on kuumtsingitud kestvast terasest valmistatud ja pulbervärvitud. Tehniline garantii katuseturvatoodetele on 50 aastat!

Tavalistele katuseturvatoodetele lisaks müüme ja paigaldame ka kõrgete korstende külge käivaid platvorme, redelitele ja sildadele turvasiine ning vajadusel katkematu trosssüsteemi katusel turvaliselt liikumiseks.

Katuseturvatooteid müüme ja paigaldame nii uutele kui vanadele ehitistele.

Vihmaveerennid ja -torud

Vihmaveesüsteem aitab koguda ja juhtida katuselt tuleva vee õigesse kohta ehk eemale ehitisest. Vihmaveerenn koos tilgaplekiga annab ka räästale piisava kaitse.

Õigesti juhitud vihmavesi hoiab vundamendi kuivana ja maja kestab põlvest põlve. Asjalikult läbimõeldud ja korralikult paigaldatud vihmaveesüsteemi järel ei ole vaja enam muretseda, et miks vundament on märg ja maja ümber on vee tilkumisest pisikesed augud maa sees.

Vihmameesüsteem koosneb vihmaveerennidest ja vihmaveetorudest. Renne ja torusid leidub nii ümaraid kui kandilisi. Värvivalik vihmaveesüsteemile on lai ehk kindlasti leidub igale ehitisele sobiv.

Meie müüdud ja paigaldatud vihmaveesüsteem on 0,6mm paksust ja kestvast plekist. Plekk

Küsi pakkumist katuseturva- või vihmaveetoodetele

Meie abiga muutub katusel liikumine turvaliseks ning vee hoiame eemal ehitisest. Tooteid müüme ja paigaldame eramaja omanikele, korteri ühistutele ja ärihoonetele. Töid teostame Tartus ja Lõuna-Eestis – kokkuleppel üle kogu Eesti.

    Lisa pilt või fail