Lumetõrje katustelt

Lumetõrje katustelt

Ehitiste katustele kogunev lumi ja jää kujutavad ohutu nii inimestele kui ka ehitistele endile. Keset talve tuule abil katuste äärtele kogunevad lumekuhjad on eriti ohtlikud. Ohtlikud on ka jääpurikad mis tekivad katusel oleva lume päevase sulamise ning öise jäätumise tulemusena. Kevadeti kui päike juba katust paitab muutub sulalumi katusel eriti raskeks, samuti tekib rohkem ja suuremaid jääpurikaid. Raske sulalumi võib rikkuda katust ennast kui ka katuse kande konstruktsioone. Räästä küljes rippuvad purikad võivad ohtu seada inimelu.

Professionaalsed katuselumetööd

Oskuslik ja õigeaegne lumetõrje säästab katust ja katuse konstruktsioone. Eluohtlikud lumekuhjad äärtel ning surmavad jääpurikad tuleks eemaldada enne kui midagi halba juhtub. RoofEst:i teostatud lumetõrje on ohutu nii ehitisele, elanikele kui ka möödujatele. Lumetöid teostades kasutame alati vajaliku turvavarustust, vajadusel sulgeme räästaaluse ja/või kasutame alameest tööde ajal.

RoofEst

Pakume klientidele ka lumetõrjelepingut, mis ei maksa teile alustuseks midagi. Teame, et kui lund tuleb äkitselt palju või kevadpäike hakkab paistma on rakse leida häid lume ja jää eemaldajaid.

Meiega tehtud leping tagab teile selle, et äkitselt tekkinud lumi või jää saab eemaldatud paari päeva jooksul. Oleme teile vaid telefonikõne või meili kaugusel.

Küsi pakkumist lume- ja/või jää tõrjele katuselt

Meie abiga saate katuselt lume ja jää eemaldatud. Lume- ja jäätõrjet pakume eramaja omanikele, korteri ühistutele ja ärihoonetele. Töid teostame Tartus ja Lõuna-Eestis – kokkuleppel üle kogu Eesti.

    Lisa pilt või fail