Survepesu ja puhastus teenused

Survepesu ja õiged puhastusvahendid aitavad eemaldada ka kõige süvenenuma mustuse

Survepesuga ja vajadusel vajalikke kemikaale kasutades saame puhtaks kõik pinnad. Puhastame ja peseme katuseid, fassaade, aedu, kiviparkette ja parklaid ning eemaldame graffiteid. Puhastame pinnad alati õiget survet, veekogust ja vajadusel õigeid kemikaale kasutades. Meie puhastatud pindadest tulevad puhtad ilma puhastatavat pinda rikkumata.

Survepesu on loodussõbralik ja pinnale hell puhastusmeetod. Pesu teostades kasutatakse kas külma või kuuma vett ning pinnale sobilikku survet. Õige surve ja vee kogus puhastavad pinna efektiivselt. Vajadusel kasutame ka abistavat keemiat näiteks graffiteid eemaldades.

Peale pesu on võimalik erinevad poorsed pinnad ka kaitsta ehk impregneerida. Impregneer annab kestva ja hea kaitse erinevatele kivi- või krohvpindadele. Kaitstud pind ei ima vett ning mustus ei kinnitu pinda.

Parim pesutehnika

Meie tehnikapark on üks Eesti parimaid ning suudame puhastada väga paljusid erinevaid pindu. Pesusurvet saame sättida 0-500bari:ini ning veehulka 0-35l/minutis. Kasutuses on erinevad pesutüüsid, katusepesur ja ka põrandapesur. Pesu vee temperatuuri mida saame pakkuda on 0-100°.
Vajadusel tuleme objektile ka oma veega!

Küsi pakkumist survepesule

Meie abiga saate pinnad puhtaks. Survepesu ja muid puhastusteenuseid pakume eramaja omanikele, korteri ühistutele ja ärihoonetele. Töid teostame Tartus ja Lõuna-Eestis – kokkuleppel üle kogu Eesti.

    Lisa pilt või fail